Promocje

Regulamin Programu Lojalnościowego

  1. Zarejestruj się na naszej stronie. https://numazu.pl/menu-zamow-online
  2. Za każde wydane 50 zł otrzymujesz 1 ziarenko. Kiedy nazbierasz 9 ziarenek możesz je wymienić na jeden z dwóch promocyjnych zestawów (znajdziesz je w menu w zakładce „Zestaw za ziarenka ryżu”)
  3. Kwoty zamówień nie łączą się np. zamawiając za 65 zł dostajesz 1 ziarenko, a 15 zł nie przechodzi do kolejnego zamówienia. 
  4. Promocja łączy się z promocją „-10% na całe menu od poniedziałku do środy”. Łączy się również z innymi okresowymi promocjami.
  5. Ziarenka dodawane są automatycznie, do konta zarejestrowanej osoby – pamiętaj, aby przed złożeniem zamówienia być zalogowanym. Po zalogowaniu możesz śledzić historie zamówień oraz widzisz ile ziarenek już zdobyłeś.

 

Regulamin promocji „-10% online na całe menu od poniedziałku do środy”

  • Rabat obejmuje osoby zamawiające online poprzez naszą stronę https://numazu.pl/menu-zamow-online lub przez aplikację mobilną dostępną w AppStore oraz w Google Play
  • Aby skorzystać z promocji, wpisz kupon rabatowy: "NUMAZU" w okienku "mam kupon rabatowy". Zniżka naliczy się automatycznie.
  • Promocja jest ważna od poniedziałku do środy dla zamówień z odbiorem osobistym i dowozem.
  • Promocja "-10% online na całe menu od poniedziałku do środy" i program lojalnościowy w dniach: 31 grudnia i 14 lutego jest wyłączony (W tych dniach mamy specjalne okolicznościowe menu. Zamówienia przyjmujemy jedynie telefonicznie.)