Promocje

Program Lojalnościowy "Ziarnko do ziarnka"

 1. Zarejestruj się na naszej stronie. https://numazu.pl/menu-zam ow-online
 2. Za każde wydane 50 zł otrzymujesz 1 ziarenko. Kiedy nazbierasz 9 ziarenek możesz je wymienić na jeden z dwóch promocyjnych zestawów (znajdziesz je w menu w zakładce „Zestaw za ziarenka”)
 3. Kwoty zamówień nie łączą się np. zamawiając za 65 zł dostajesz 1 ziarenko, a 15 zł nie przechodzi do kolejnego zamówienia. 
 4. Ziarenka możesz zbierać również gdy korzystasz z innych promocji.
 5. Ziarenka dodawane są automatycznie, do konta zarejestrowanej osoby – pamiętaj, aby przed złożeniem zamówienia być zalogowanym. Po zalogowaniu możesz śledzić historie zamówień oraz widzisz ile ziarenek już zdobyłeś.

 

Promocja "Zacznij tydzień po mistrzowsku"

 1. ,,Zacznij tydzień po mistrzowsku” z promocjami online.
 2. Na początku każdego tygodnia - w poniedziałek w godzinach porannych dodajemy post na facebooka z nową promocją/rabatem/gratisem, która będzie obowiązywać w bieżący poniedziałek i wtorek.
 3. Promocja dotyczy zamówień w lokalu (sushi jedzone na miejscu) lub składanych online(przez stronę www i aplikację mobilną). 
 4. Promocja łączy się z programem lojalnościowym ‘’ziarnko do ziarnka’’, nie łączy się z pozostałymi promocjami.

 

Promocja „-10% na całe menu od poniedziałku do środy”

 • Rabat obejmuje osoby zamawiające online poprzez naszą stronę https://numazu.pl/menu-zamow-online lub przez aplikację mobilną dostępną w AppStore oraz w Google Play
 • Aby skorzystać z promocji, wpisz kupon rabatowy: "NUMAZU" w okienku "mam kupon rabatowy". Zniżka naliczy się automatycznie.
 • Promocja nie łączy się z innymi promocjami,
 • Promocja nie łączy się z promocyjnymi lunchami sushi i lunchami tajskimi

 

 

 

 • Promocje i program lojalnościowy nie obowiązuje w dniach: 31 grudnia i 14 lutego. W tych dniach mamy specjalne okolicznościowe menu. Zamówienia przyjmujemy jedynie telefonicznie.